Samsung 85” QE85Q7FAAUXXH 4K UHD QLED
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Brand | |
| Veličina zaslona (inch) | |
| Rezolucija (PX) | |
| Operativni sustav | |
| Tehnologija Ekrana |
Vrsta proizvoda: QLED
Zaslon
Veličina zaslona: 85″
Rezolucija: 4K (3.840 x 2.160)
Brzina osvježavanja: 50Hz
Anti-refleksija: Nije dostupno
Video
Procesor slike: Q4 AI procesor
HDR (visoki dinamički raspon): Quantum HDR
HDR 10+: Podržano
Automatsko HDR remasteriranje: Nije dostupno
Kontrast: Mega kontrast
Kut gledanja: Nije dostupno
Mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje
Povećanje kontrasta: Da
Tehnologija pokreta: Motion Xcelerator
Pametna kalibracija: Osnovna
Povećanje slike: 4K Upscaling
AI pojačanje pokreta: Nije dostupno
Supersize pojačivač slike: Nije dostupno
Optimizator svjetline HDR-a: Da
Pojačivač boja: Color Booster Pro
Filmmaker način rada: Da
Način rada za udobnost očiju: Nije dostupno
Zvuk
Dolby Atmos: Nije dostupno
Objektno praćenje zvuka: OTS Lite
Q-Symphony: Da
Audio opis: Da
Snaga zvuka (RMS): 20W
Tip zvučnika: 2CH
Aktivno pojačavanje glasa: Nije dostupno
Prilagodljivi zvuk: Da
360 Audio: Nije dostupno
Pametne usluge
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby: Da (pripremljeno za glasovno upravljanje)
Glasovna interakcija na daljinu: Nije dostupno
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (ovisno o regiji)
Podržava AI zvučnike: Alexa i Google asistent (ovisno o regiji)
Samsung TV Plus: Da (ovisno o regiji)
Web preglednik: Da
SmartThings / IoT funkcionalnosti: Da
Samsung Health: Da (samo GB i IE)
Univerzalni vodič: Da (ovisno o regiji)
Pametne značajke
Multi-View: Do 2 videozapisa
Ambient način: Nije dostupno
ConnecTime: Nije dostupno
ScreenVitals: Nije dostupno
Apple AirPlay: Da (osim nekih regija)
Daily+: Da
Dijeljenje pohrane: Da
Prijevod uživo: Nije dostupno
Klik za pretraživanje: Da (ovisno o jeziku)
Generativna pozadina: Da
Karaoke mikrofon: Da
Google Cast: Nije dostupno
Lokalizacija
Tune Station: Nije dostupno
S-Share: Nije dostupno
Značajke za igranje
Automatski način igre (ALLM): Da
Game Motion Plus: Da
Varijabilna brzina osvježavanja (VRR): Nije dostupno
Dynamic Black EQ: Nije dostupno
Surround zvuk: Nije dostupno
Super ultra široki pogled u igrama: Da
MiniMapa Zoom: Da
Hue Sync: Da (ovisno o regiji)
FreeSync: Nije dostupno
HGiG: Da
Gaming Hub: Da (ovisno o regiji)
AI automatski način igre: Da
Tuner i emitiranje
Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2
Analogni tuner: Da
Dvostruki tuner: Nije dostupno
Zajedničko sučelje (CI+): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP) samo IT
Emitiranje podataka: HbbTV 2.0.4 (ovisno o regiji)
TV ključ: Da
Povezivost
Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Da (BT5.3)
HDMI: 3 ulaza
Maksimalni HDMI unos: 4K 60Hz
HDMI ARC/eARC: eARC
One Connect kutija: Nije dostupno
Anynet+ (HDMI-CEC): Da
USB: 1 x USB-A
Ethernet (LAN): 1
Digitalni audio izlaz (optički): Nije dostupno
RF ulaz: 1 zemaljski / 1 kabel / 1 satelit
CI utor: 1
Dizajn
Dizajn: Slim Look
Tip okvira: 3-strani bez okvira
Boja prednje strane: Crna
Tip stalka: Uske ravne nožice
Boja stalka: Crna
Dodatne značajke
Automatska rotacija: Nije dostupno
Umjetnički način: Nije dostupno
Umjetnička trgovina: Da
Otkrivanje pokreta: Nije dostupno
Knox Vault: Nije dostupno
Ugrađeni POP: Da
EPG (elektronički programski vodič): Da
Prošireni PVR: Da (ovisno o regiji)
IP upravljanje: Da
Jezici izbornika: 27 europskih jezika + ruski (ovisno o regiji)
V-Chip: Nije dostupno
Energija i ekologija
Maksimalna potrošnja energije: 275 W
Napajanje: AC220-240V~ 50/60Hz
Potrošnja u stanju pripravnosti: 0.50 W
Potrošnja u uobičajenom načinu: 162 W
Godišnja potrošnja (EU standard): 225 kWh
Eko senzor: Da
Automatska ušteda energije: Da
Energetski razred: G
Automatsko isključivanje: Da
Dimenzije
Dimenzije pakiranja (ŠxVxD): 2075 x 1200 x 171 mm
Dimenzije s postoljem: 1901.2 x 1132.3 x 359 mm
Dimenzije bez postolja: 1901.2 x 1088.4 x 61.4 mm
Postolje (osnovno): 1415.3 x 359 mm
Postolje (minimalno): 367.3 x 359 mm
VESA standard: 600 x 400 mm