Samsung 83” QE83S85FAEXXH 4K UHD OLED
Veličina ekrana
Operativni sustav
Tehnologija ekrana
Pouzećem / uplata na račun
Internet bankarstvo / Kartice jednokratno
Kartice na rate
Težina 33 kg
Brand
Veličina zaslona (inch)
Rezolucija (PX)
Operativni sustav
Tehnologija Ekrana
Specifikacije:
Vrsta proizvoda: OLED
Zaslon
Veličina zaslona: 83″
Rezolucija: 4K (3.840 x 2.160)
Brzina osvježavanja: 100Hz
Protiv odsjaja: Da
Video
Procesor slike: NQ4 AI Gen2
HDR (Visoki dinamički raspon): OLED HDR
HDR 10+: Da (ADAPTIVNI / ZA IGRANJE)
Automatsko HDR prerazvrstavanje: Auto HDR Remastering
Kontrast: Samoosvjetljujući pikseli
Kut gledanja: Ultra široki kut gledanja
Mikro zatamnjenje: Nije dostupno
Povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Tehnologija pokreta: Motion Xcelerator 120Hz
Stručna kalibracija: Nije dostupno
Pametna kalibracija: Osnovna
Povećanje slike: 4K AI Upscaling
AI poboljšanje pokreta: Nije dostupno
Povećanje slike velikog formata: Nije dostupno
Optimizator HDR svjetline: Da
Filmmaker mod: Da
Zvuk
Dolby Atmos: Da
Zvuk praćenja objekata: OTS Lite
Q-Symphony: Da
Odabir zvuka prema sadržaju: Da
Snaga zvuka (RMS): 20W
Tip zvučnika: 2 kanala
Prilagodljivi zvuk: Da (Adaptive Sound Pro)
360° zvuk: Da
Pametne funkcije
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby: Da
Glasovno upravljanje na daljinu: Da
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (UK, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Kompatibilnost s AI zvučnicima: Alexa i Google Assistant (u više EU zemalja)
Samsung TV Plus: Da
Web preglednik: Da
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT funkcije / Brzi daljinski: Da
Samsung Health: Da (UK, IE)
Univerzalni vodič: Da
Pametne značajke
Višestruki uređaji: Ogledanje između TV-a i mobitela, Bežično uključivanje, Tap View
Višestruki prikaz: Do 2 videa
Ambient mod: Da
ConnecTime: Nije dostupno
ScreenVitals: Nije dostupno
Apple AirPlay: Da (nije dostupno u nekim regijama)
Daily+: Da
Lokalizacija
Tune Station: Nije dostupno
S-Share: Nije dostupno
Gaming značajke
Automatski način igre (ALLM): Da
Game Motion Plus: Da
Promjenjiva brzina osvježavanja (VRR): Da
Dynamic Black EQ: Da
Surround zvuk: Da
Super ultra široki prikaz igre: Da
MiniMap Zoom: Da
Hue Sync: Da
FreeSync: FreeSync Premium
HGiG: Da
Gaming Hub: Da
Tuner / Emisije
Digitalni prijem: DVB-T2CS2
Analogni tuner: Da
Dvostruki tuner: Da
CI sučelje: CI+ (1.4) / CI+(1.4 ECP)_samo IT
Podaci: HbbTV 2.0.3 (uključujući HR i druge EU zemlje)
TV ključ: Da
Povezivost
Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Da (BT 5.3)
HDMI: 4
Maksimalna HDMI brzina: 4K 120Hz (na svim HDMI ulazima)
HDMI ARC (povrat zvuka): eARC
One Connect Box: Nije dostupno
Anynet+ (HDMI-CEC): Da
USB: 2 x USB-A
POGO (za SlimFit kameru): Nije dostupno
LAN: 1
Audio izlaz (Mini Jack): Nije dostupan
Digitalni optički izlaz: 1
RF ulazi: 1/1 (Zajednički za zemaljski)/1
Ex-Link (RS-232C): Nije dostupno
CI utor: 1
Dizajn
Dizajn: Contour
Vrsta okvira: Bezel-less sa 4 strane
Boja prednje strane: Grafitno crna
Tip postolja: SIMPLE LINEAR
Boja postolja: Crna
Dodatne značajke
Automatska rotacija: Nije dostupno
Art mod: Nije dostupno
Detekcija pokreta: Nije dostupno
Knox Vault: Nije dostupno
Ugrađeni POP: Nije dostupno
EPG: Da
Prošireni PVR: Da (za određene europske zemlje)
IP kontrola: Da
OSD jezik: 27 europskih jezika + ruski (samo kada je povezan na mrežu u određenim zemljama)
V-Chip: Nije dostupno
Struja i ekologija
Napajanje: AC 220–240V ~ 50/60Hz
Maksimalna potrošnja: 490 W
Potrošnja u stanju pripravnosti: 0,50 W
Tipična potrošnja: 146 W
Godišnja potrošnja (EU standard): 203 kWh
Eko senzor: Da
Automatska ušteda energije: Da
Klasa energetske učinkovitosti: F
Automatsko gašenje: Da
Dimenzije
Pakiranje (ŠxVxD): 2022 x 1200 x 183 mm
Uređaj sa stalkom: 1849 x 1129,5 x 348,7 mm
Uređaj bez stalka: 1849 x 1059 x 34,9 mm
Osnovni stalak (ŠxD): 1254 x 348,7 mm
Minimalni stalak (ŠxD): 374 x 348,7 mm
VESA standard: 400 x 300 mm