Samsung 83” OLED QE83S90FAEXXH UHD 4K SMART TV
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Brand | |
| Veličina zaslona (inch) | |
| Rezolucija (PX) | |
| Operativni sustav | |
| Tehnologija Ekrana |
Specifikacije:
Vrsta proizvoda: OLED
Zaslon
Veličina zaslona: 83″
Rezolucija: 4K (3.840 x 2.160)
Brzina osvježavanja: 100Hz (do 144Hz)
Protiv odsjaja: Da
Video
Procesor slike: NQ4 AI Gen3
HDR (Visoki dinamički raspon): OLED HDR+
HDR 10+: Da (ADAPTIVNI / ZA IGRANJE)
Automatsko HDR prerazvrstavanje: Auto HDR Remastering Pro
Kontrast: Samoosvjetljujući pikseli
Kut gledanja: Ultra široki kut gledanja
Mikro zatamnjenje: Nije dostupno
Povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Tehnologija pokreta: Motion Xcelerator 144Hz
Stručna kalibracija: Nije dostupno
Pametna kalibracija: Osnovna
Povećanje slike: 4K AI Upscaling Pro
AI poboljšanje pokreta: AI Motion Enhancer Pro
Povećanje slike velikog formata: Nije dostupno
Optimizator HDR svjetline: Da
Filmmaker mod: Da
Zvuk
Dolby Atmos: Da
Zvuk praćenja objekata: OTS Lite
Q-Symphony: Da
Odabir zvuka prema sadržaju: Da
Snaga zvuka (RMS): 40W
Tip zvučnika: 2.1 kanala
Prilagodljivi zvuk: Da (Adaptive Sound Pro)
360° zvuk: Da
Pametne funkcije
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby: Da
Glasovno upravljanje na daljinu: Da
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (UK, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Kompatibilnost s AI zvučnicima: Alexa i Google Assistant (u više EU zemalja)
Samsung TV Plus: Da
Web preglednik: Da
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT funkcije / Brzi daljinski: Da
Samsung Health: Da (UK, IE)
Univerzalni vodič: Da
Pametne značajke
Višestruki uređaji: Ogledanje između TV-a i mobitela, Bežično uključivanje, Tap View
Višestruki prikaz: Do 2 videa
Ambient mod: Da
ConnecTime: Nije dostupno
ScreenVitals: Nije dostupno
Apple AirPlay: Da (nije dostupno u nekim regijama)
Daily+: Da
Lokalizacija
Tune Station: Nije dostupno
S-Share: Nije dostupno
Gaming značajke
Automatski način igre (ALLM): Da
Game Motion Plus: Da
Promjenjiva brzina osvježavanja (VRR): Da
Dynamic Black EQ: Da
Surround zvuk: Da
Super ultra široki prikaz igre: Da
MiniMap Zoom: Da
Hue Sync: Da
FreeSync: FreeSync Premium Pro
HGiG: Da
Gaming Hub: Da
Tuner / Emisije
Digitalni prijem: DVB-T2CS2 x 2
Analogni tuner: Da
Dvostruki tuner: Da
CI sučelje: CI+ (1.4) / CI+(1.4 ECP)_samo IT
Podaci: HbbTV 2.0.4 (uključujući HR i druge EU zemlje)
TV ključ: Da
Povezivost
Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Da (BT 5.3)
HDMI: 4
Maksimalna HDMI brzina: 4K 144Hz (na svim HDMI ulazima)
HDMI ARC (povrat zvuka): eARC
One Connect Box: Nije dostupno
Anynet+ (HDMI-CEC): Da
USB: 2 x USB-A
POGO (za SlimFit kameru): Nije dostupno
LAN: 1
Audio izlaz (Mini Jack): Nije dostupan
Digitalni optički izlaz: 1
RF ulazi: 1/1 (Zajednički za zemaljski)/2
Ex-Link (RS-232C): Nije dostupno
CI utor: 1
Dizajn
Dizajn: LaserSlim
Vrsta okvira: Bezel-less sa 4 strane
Boja prednje strane: Grafitno crna
Tip postolja: SIMPLE PLUS BLADE
Boja postolja: Saten srebrna
Dodatne značajke
Automatska rotacija: Nije dostupno
Art mod: Nije dostupno
Detekcija pokreta: Nije dostupno
Knox Vault: Nije dostupno
Ugrađeni POP: Nije dostupno
EPG: Da
Prošireni PVR: Da (za određene europske zemlje)
IP kontrola: Da
OSD jezik: 27 europskih jezika + ruski (samo kada je povezan na mrežu u određenim zemljama)
V-Chip: Nije dostupno
Struja i ekologija
Napajanje: AC 220–240V ~ 50/60Hz
Maksimalna potrošnja: 740 W
Potrošnja u stanju pripravnosti: 0,50 W
Tipična potrošnja: 150 W
Godišnja potrošnja (EU standard): 208 kWh
Eko senzor: Da
Automatska ušteda energije: Da
Klasa energetske učinkovitosti: F
Automatsko gašenje: Da
Dimenzije
Pakiranje (ŠxVxD): 2024 x 1234 x 189 mm
Uređaj sa stalkom: 1851,0 x 1133,7 x 359,0 mm
Uređaj bez stalka: 1851,0 x 1062,8 x 44,9 mm
Osnovni stalak (ŠxD): 366,0 x 359,0 mm
Minimalni stalak (ŠxD): Nije dostupno
VESA standard: 400 x 300 mm