Samsung 75” QE75QN990FTXXH 8K Neo QLED MiniLED
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Brand | |
| Veličina zaslona (inch) | |
| Rezolucija (PX) | |
| Tehnologija Ekrana | |
| Operativni sustav |
SPECIFIKACIJE
ZASLON
Veličina ekrana: 75″
Rezolucija: 8K (7,680 x 4,320)
Stopa osvježavanja: 100Hz (Do 4K 240Hz)
Antirefleksija: Glare Free
VIDEO
Picture Engine: NQ8 AI Gen3 Processor
HDR (High Dynamic Range): Neo Quantum HDR 8K Pro
HDR 10+: Da (ADAPTIVE / GAMING)
Auto HDR Remastering: Auto HDR Remastering Pro
Kontrast: Quantum Matrix Technology Pro
Kut gledanja: Ultra Viewing Angle
Micro Dimming: Ultimate 8K Dimming Pro
Pojačivač kontrasta: Real Depth Enhancer Pro
Tehnologija pokreta: Motion Xcelerator 120Hz
Smart Calibration: Basic / Professional
Povećanje rezolucije slike: 8K AI Upscaling Pro
AI poboljšanje pokreta: AI Motion Enhancer Pro
Supersize Picture Enhancer: Da
HDR Brightness Optimizer: Da
Color Booster: Color Booster Pro
Filmmaker Mode: Da
EyeComfort Mode: Da
ZVUK
Dolby Atmos: Da
Object Tracking Sound: OTS Pro
Q-Symphony: Da
Audio Pre-selection Descriptor: Da
Izlaz zvuka (RMS): 90W
Vrsta zvučnika: 6.2.4CH
Aktivni pojačivač zvuka: Da (Active Voice Amplifier Pro)
Adaptivni zvuk: Da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio: Da
SMART SERVICE
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby: Da
Far-Field Voice Interaction: Da
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web preglednik: Da
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Senzorska funkcionalnost / Quick Remote: Da
Samsung Health: Da (samo GB, IE)
Universal Guide: Da (GB, FR, DE, IT, ES)
SMART FEATURE
Multi-View: do 4 videa istovremeno
Daily+: Da
Storage Share: Da
Live Translate: Da (DE, GB, FR, ES, IT)
Click to Search: Da (DE, GB, FR, ES, IT)
Generative Wallpaper: Da
Karaoke Mic: Da
GAME FEATURE
Auto Game Mode (ALLM): Da
Game Motion Plus: Da
VRR: Da
Dynamic Black EQ: Da
Surround Sound: Da
Super Ultra Wide Game View: Da
MiniMap Zoom: Da
Hue Sync: Da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
FreeSync: FreeSync Premium Pro
HGiG: Da
Gaming Hub: Da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode: Da
TJUNER/PRIJENOS
Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2 x 2
Analogni prijemnik: Da
Dvostruki tuner (2 Tuner): Da
TV Key: Da
DIZAJN
Dizajn: Infinity Air
Vrsta okvira: Zero Bezel
Boja prednje strane: Graphite Black
Vrsta postolja: Infinity Air Stand
Boja postolja: Space Graphite
DIMENZIJE
Dimenzije pakiranja (ŠxDxV): 1814.0 x 1124.0 x 191.0 mm
Dimenzije televizora s postoljem (ŠxDxV): 1655.2 x 1018.5 x 283.8 mm
Dimenzije televizora bez postolja (ŠxDxV): 1655.2 x 940.8 x 13.1 mm
Dimenzije postolja (osnovno) (ŠxD): 370.0 x 283.8 mm
VESA specifikacija: 400 x 300 mm
TEŽINA
Težina pakiranja: 54.1 kg
Težina televizora s postoljem: 40.4 kg
Težina televizora bez postolja: 30.8 kg
| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Jamstvo | 2 Godine |
| Kratki opis | 75″ (191 cm), 8K (7.680 x 4.320), NQ8 AI Gen3 Processor, 8K AI Upscaling Pro, Real Depth Enhancer Pro, Ultimate 8K Dimming Pro, Motion Xcelerator 240Hz, AI Motion Enhancer Pro, Quantum Matrix Technology Pro, Dolby Atmos, Bluetooth |
| Maksimalni broj rata | 12 |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | gosp |
| Veličina ekrana TV-a | 75″ (191 cm) |
| Rezolucija ekrana TV-a | 8K (7680 x 4320) |
| Tip televizora | Smart TV |
| Smart TV OS | Tizen |
| HDR Podrška | HDR10+ |
| Tehnologija | MiniLED |
| USB (kom) | 3 |
| HDMI 2.1 (kom) | 5 |
| Brzina osvježavanja (Hz) | 100 Hz |