Samsung 65” UE65U8092FUXXH LED 4K UHD Smart Tv
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Brand | |
| Veličina zaslona (inch) | |
| Rezolucija (PX) | |
| Operativni sustav | |
| Tehnologija Ekrana |
Tehnički podaci
Rezolucija 4K (3,840 x 2,160)
HDMI 3
USB 1 x USB-A
LED Veličina zaslona 65″
Brzina osvježavanja 50Hz
Rezolucija 4K (3,840 x 2,160)
Antirefleksija N/P
Procesor za obradu slike
Crystal 4K procesor
HDR (High Dynamic Range)
HDR
HDR 10+
Podrška
AI HDR Remastering
N/P
Kontrast
Mega kontrast
Kut gledanja
N/P
Mikro zatamnjenje
UHD zatamnjenje
Povećanje kontrasta
Da
Motion tehnologija
Motion Xcelerator opcija
Smart kalibracija
AI Upscale
4K Upscaling tehnologija
AI Motion Enhancer
Supersize Picture Enhancer
HDR Brightness Optimizer
Color Booster
Da
Filmmaker Mode (FMM)
EyeComfort Mode
Dolby Atmos
Zvuk praćenja objekta
OTS Lite tehnologija
Q Symphony tehnologija
Audio Pre-selection Descriptor
Izlaz zvuka (RMS)
20W
Vrsta zvučnika
2-kanalni
Active Voice Amplifier
Tehnologija prilagođavanja zvuka
360 Audio
Operativni sustav
Tizen™ Smart TV
Bixby
Da (spremno za glas)
Far-Field glasovna interakcija
Built-in Voice Assistant
Radi sa AI zvučnikom
Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus
Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Internetski preglednik
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Samsung Health
Da (samo GB,IE)
Univerzalni vodič
Da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi Device Experience
Mobitel na TV, TV zvuk na mobitel, zrcaljenje zvuka, bežični TV uključen
Multi-View
Ambijentalni način rada
Virtual Communication
ScreenVitals
Apple AirPlay
Da (bez Alandskih otoka, Farskih otoka, Nizozemskih Antila, San Marina)
Daily+
Storage Share
Live Translate
Click to Search
Da (DE, GB, FR, ES, IT)
Generative Wallpaper
Karaoke Mic
Google Cast
Tune Station
S-Share
Auto Game Mode značajka (ALLM)
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
VRR
Surround Sound
Super ultra široki prikaz za igre
Mini Map Zoom
FreeSync
Light-sync
HGiG
Gaming Hub
Da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
Digitalno emitiranje
DVB-T2CS2
Analogni prijamnik
2 prijamnika
CI (Zajedničko sučelje)
CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT
Data Broadcasting
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
TV Key Support
Wi-Fi
Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth
Yes(5.3)
HDMI
3
HDMI (High Frame Rate)
4K pri 60Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel
eARC/ARC
One Connect kutija s priključcima
Anynet+ (HDMI-CEC)
USB
1 x USB-A
POGO (SlimFit Cam Only)
Ethernet (LAN)
1
Audioizlaz (miniutičnica)
Digitalni audioizlaz (optički)
RF ulaz (zemaljski/kabelski ulaz)
1/1 (Uobičajena upotreba za zemaljsko emitiranje)/1
Ex-Link ( RS-232C )
CI utor
1
Dizajn
Metal Stream dizajn
Vrsta okvira
Bez okvira, s tri strane
Boja prednje strane
CRNA
Vrsta postolja
OSNOVNE NOŽICE
Stand Color
CRNA
Auto Rotation
Décor način rada
Art Store
Prepoznavanje pokreta (okvir)
Knox Vault
Ugrađeni POP
EPG
Prošireni PVR
IP Control
Jezik zaslonskog izbornika
27 europskih jezika + ruski (samo pri povezivanju na mrežu u EE, LV, LT)
V-Chip
Accessibillity – Voice Guide
Podrška za slabovidnost
Podrška za osobe s oštećenim sluhom
Podnaslovi (titl), Zvuk s više izlaza, Uvećanje područja za znakovni jezik
Podrška za slabiju motoriku
Sporo ponavljanje gumba, aplikacija za daljinsko upravljanje za sve
Napajanje
AC220-240V~ 50/60Hz
Potrošnja energije (maks.)
170 W
Potrošnja energije (u stanju pripravnosti)
0,50 W
Eco Senzor
Potrošnja energije (način štednje energije)
Razred energetske učinkovitosti
G
Potrošnja energije (tipična)
109 W
Godišnja potrošnja energije (EU standard)
151 kWh
Automatsko isključivanje
Auto Power Saving
Veličina pakiranja (ŠxVxD)
1578 x 930 x 142 mm
Veličina proizvoda s postoljem (ŠxVxD)
1444.1 x 882.2 x 222 mm
Veličina proizvoda bez postolja (ŠxVxD)
1444.1 x 831.2 x 76.8 mm
Stalak (osnovni) (WxD)
1004.6 x 222 mm
Stand (Minimum) (WxD)
VESA Spec
200 x 200 mm