Samsung 65” QE65QN70FAUXXH NEO QLED 4K Smart TV
Veličina ekrana
Operativni sustav
Tehnologija ekrana
Pouzećem / uplata na račun
699,00
Internet bankarstvo / Kartice jednokratno
Kartice na rate
747,93
Težina 33 kg
Brand
Veličina zaslona (inch)
Rezolucija (PX)
Operativni sustav
Tehnologija Ekrana
  • Veličina zaslona
    65″
  • Brzina osvježavanja
    100Hz (do 144Hz)
  • Rezolucija
    4K (3840 x 2160)
  • Obrada slike
    NQ4 AI Gen2 procesor
  • HDR (visoki dinamički raspon)
    Neo Quantum HDR
  • HDR 10+
    Da (ADAPTIVNO/GAMING)
  • AI Upscale
    4K AI povećanje veličine
  • Kontrast
    Quantum Matrix Technology Slim
  • Kut gledanja
    Široki kut gledanja
  • Mikro zatamnjivanje
    Vrhunsko UHD zatamnjenje
  • Pojačivač kontrasta
    Real Depth Enhancer
  • Zaslon s glatkim pokretima
    Motion Xcelerator 144Hz
  • Pametna kalibracija
    Osnovno
  • Filmski način rada (FMM)
    Da
  • Optimizator HDR svjetline
    Da
  • Booster
    Color Booster Pro
  • AI HDR remastering
    Automatski HDR remastering
  • Način EyeComfort
  • Zvuk praćenja pokreta (OTS)
    OTS Lite
  • Q-simfonija
  • Audio opis
  • Zvučna snaga (RMS)
    20W
  • Vrsta zvučnika
    2CH
  • Aktivno pojačalo glasa
    Da (Active Voice Amplifier Pro)
  • Prilagodljivi zvuk
    Adaptive Sound Pro
  • 360 Audio
    Tizen™ Smart TV
  • Bixby
  • Ugrađeni glasovni pomoćnik
    Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Web preglednik
  • Radi s AI zvučnikom
  • SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT senzora / Quick Remote
  • Samsung Health
    Da (samo GB,IE)
  • Univerzalni vodič
    Da (GB, FR, DE, IT, ES)
  • Iskustvo na više uređaja
  • Podijeljeni zaslon (višestruki prikaz)
    do 2 videa
  • Apple AirPlay
    Da (isključujući Ålandske otoke, Farske otoke, Nizozemske Antile, San Marino)
  • Dnevno+
  • Dijeljenje pohrane
  • Prevoditelj uživo
    Da (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Kliknite za pretraživanje
    Da (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Generativna tapeta
  • Karaoke mikrofon
  • Automatski način igre
  • Igra Motion Plus
  • Dynamic Black EQ
  • VRR
  • Surround zvuk
  • Ultraširoki način igranja
  • Mini zumiranje karte
  • FreeSync
    FreeSync Premium Pro
  • Lagana sinkronizacija
    Da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
  • HGiG
  • Centar za igre
    Da (KR, SAD, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
  • AI Automatski način igre
  • Digitalno emitiranje
    DVB-T2CS2
  • Analogni prijemnik
  • CI (Zajedničko sučelje)
    Samo CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT
  • Prijenos podataka
    HbbTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)
  • TV ključ podrška
  • HDMI
    4
  • USB
    2 × USB-A
  • HDMI (podrška za visoku brzinu kadrova)
    4K 144Hz (za HDMI 1/2/3/4)
  • Ethernet (LAN)
    1
  • Digitalni audio izlaz (optički)
    1
  • RF ulaz (zemaljski/kabelski/satelitski)
    1/1 (opće namjene za zemljište)/1
  • CI utor
  • Wi-Fi
    Da (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth
    Da (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC)
  • HDMI audio povratni kanal
    eARC
  • Dizajn
    AirSlim
  • Vrsta okvira
    Trostrani dizajn bez okvira
  • Prednja boja
    Crna
  • Vrsta postolja
    AERO CENTAR
  • Boja postolja
    Crna
  • Trgovina umjetninama
  • Ugrađena POP funkcija
  • EPG
  • IP kontrola
  • OSD jezik
    27 europskih jezika + ruski (samo kada je spojen na mrežu u EE, LV, LT)
  • Pristupačnost – glasovni vodič
  • Podrška za slabovidne osobe
  • Podrška gluhima
    Zatvoreni titlovi (titlovi), zvuk s više izlaza, zumiranje znakovnog jezika
  • Podrška osobama s motoričkim oštećenjima
    Sporo ponavljanje gumba, aplikacija za daljinsko upravljanje. za svakoga
  • Senzor okoliša
  • Napajanje
    AC220-240V~ 50/60Hz
  • Potrošnja (maks.)
    220 W
  • Klasa energetske učinkovitosti
    E
  • Potrošnja energije (pripravno stanje)
    0,5 W
  • Uobičajena potrošnja energije
    84 W
  • Godišnja potrošnja energije (EU standard)
    117 kWh
  • Automatsko gašenje
  • Automatska ušteda energije
  • Dimenzije paketa (Š x V x D)
    1597 x 933 x 148 mm
  • Dimenzije televizora sa postoljem (Š x V x D)
    1451,7 x 890,4 x 279,4 mm
  • Dimenzije TV-a bez postolja (Š x V x D)
    1451,7 x 832,2 x 25,7 mm
  • Stalak (osnovni) (Š × D)
    314,3 x 279,4 mm
  • VESA spec
    400 × 300 mm