Samsung 50″ UE50U8072F LED 4K Smart TV
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Brand | |
| Veličina zaslona (inch) | |
| Rezolucija (PX) | |
| Operativni sustav | |
| Tehnologija Ekrana |
SPECIFIKACIJE
ZASLON
Veličina ekrana: 50″
Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
Brzina osvježavanja: 50Hz
VIDEO
Procesor slike: Crystal Processor 4K
HDR (Visoki dinamički raspon): HDR
HDR 10+: Podrška
Automatsko HDR Remasteriranje: Nema
Kontrast: Mega Contrast
Kut gledanja: Nema
Micro Dimming: UHD Dimming
Enhancer kontrasta: Da
Tehnologija kretanja: Motion Xcelerator
Smart kalibracija: Nema
Upscaling slike: 4K Upscaling
AI Motion Enhancer: Nema
Supersize Picture Enhancer: Nema
HDR Brightness Optimizer: Nema
Booster boje: Da
Filmmaker Mode: Da
ZVUK
Object Tracking Sound: OTS Lite
Q-Symphony: Da
Audio Pre-selection Descriptor: Da
Izlazna snaga zvuka (RMS): 20W
Vrsta zvučnika: 2CH
Adaptivni zvuk: Da
SMART SERVISI
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby: Da (Spreman za glasovne naredbe)
Samsung TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web preglednik: Da
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski: Da
Samsung Health: Da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES)
SMART ZNAČAJKE
Iskustvo s više uređaja: Mobilni na TV, Zvučno zrcaljenje, Bežični TV uključen
Apple AirPlay: Da (bez Alandskih otoka, Farskih otoka, Nizozemskih Antila, San Marina)
Daily+: Da
Storage Share: Da
Click to Search: Da (DE, GB, FR, ES, IT)
GAME ZNAČAJKE
Auto Game Mode (ALLM): Da
VRR: Da
HGiG: Da
Gaming Hub: Da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
TUNER/PRIJENOS
Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2
Analogni tuner: Da
TV tipka: Da
POVEZIVOST
Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Da (BT5.3)
HDMI: 3
Maksimalna ulazna brzina HDMI-a: 4K 60Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC): Da
USB: 1 x USB-A
Ethernet (LAN): 1
RF ulaz (Terestrijalni / Kabelski ulaz / Satelitski ulaz): 1/1 (Zajednički za Terestrijalni)/1
DIZAJN
Dizajn: Metal Stream
Vrsta okvira: 3 Bezel-less
Boja prednje strane: CRNA
Vrsta stalka: BASIC FEET
Boja stalka: CRNA
DIMENZIJE
Veličina pakiranja (ŠxVxD): 1228 x 743 x 127 mm
Veličina seta s postoljem (ŠxVxD): 1110,8 x 695,1 x 199 mm
Veličina seta bez postolja (ŠxVxD): 1110,8 x 643,8 x 76,4 mm
Postolje (Osnovno) (ŠxD): 747 x 199 mm
VESA specifikacija: 200 x 200 mm