LG 83” OLED83G51LW G5 Ultra HD OLED 4K HDR 120 Hz
Veličina ekrana
Operativni sustav
Tehnologija ekrana
Pouzećem / uplata na račun
Internet bankarstvo / Kartice jednokratno
Kartice na rate
2 na zalihi
Težina 33 kg
Brand
Veličina zaslona (inch)
Rezolucija (PX)
Tehnologija Ekrana
Operativni sustav
Glavne karakteristike
4K kvaliteta slike, AI poboljšana slika i zvuk zahvaljujući alpha 11 AI procesoru druge generacije
Zapanjujući kontrast, dubina i detalji isporučeni istinskom crnom bojom
100% Color Fidelity za realistične boje, 100% Color Volume za bogatu reprodukciju boja
AI Magic Remote s namjenskom novom AI tipkom i funkcijom “povuci i ispusti”.
SLIKA/PRIKAZ
Vrsta zaslona
4K OLED
Razlučivost zaslona
4K Ultra HD (3840 x 2160)
Osvježavanje slike
Izvorni 120Hz (VRR 165Hz)
Širok raspon boja
OLED boja
OBRADA SLIKA
Procesor
α11 AI procesor 4K Gen2
AI povećanje veličine
α11 AI Super Upscaling 4K
Dinamičko mapiranje tonova
Da (OLED Dynamic Tone Mapping Pro)
AI odabir žanra
Da (SDR/HDR)
AI kontrola svjetline
Da
HDR (visoki dinamički raspon)
Dolby Vision / HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Da
Tehnologija zatamnjenja
Zatamnjivanje piksela
Prikaz pokreta
OLED pokret
Način slike
10 načina
HFR (High Frame Rate)
4K 120 fps (HDMI, RF, USB)
AI Picture Pro
QFT (brzi prijenos okvira)
QMS (Brzo prebacivanje medija)
IGRANJE
Kompatibilan s G-Sync (Nvidia)
Kompatibilan s FreeSync (AMD)
HGIG način rada
Optimizator igre
Da (upravljačka ploča igre)
ALLM (automatski način niske latencije)
VRR (varijabilna brzina osvježavanja)
Da (do 165Hz)
Dolby Vision igranje (4K 120Hz)
Vrijeme odziva
Manje od 0,1 ms
KORISNE OPCIJE
Visoki kontrast
Nijansa sive
Obrnute boje
DIMENZIJE I TEŽINA
Veličina TV-a bez postolja (ŠxVxD mm)
1847 x 1057 x 28,0
Veličina TV-a sa postoljem (ŠxVxD mm)
1847 x 1115 x 321
Veličina pakiranja (ŠxVxD mm)
2050 x 1210 x 253
TV postolje (ŠxD mm)
501 x 321
Težina TV-a bez postolja (kg)
39
Težina TV-a sa postoljem (kg)
44.9
Težina paketa (kg)
54.4
VESA (ŠxV mm)
400×400
BAR KOD
BAR KOD
AUDIO
Dolby Atmos
AI zvuk
α11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro
Da (AI Object Remastering)
Podrška za WiSA
Da (do 2.1 kanala)
LG Sound Sync
Dijeljenje načina zvuka
Simultani audio izlaz
Spreman za Bluetooth Surround
Da (dvosmjerna reprodukcija)
Audio izvedba
60W
AI akustično ugađanje
Audio kodek
AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Pogledajte priručnik)
Smjer zvučnika
Okrenut prema dolje
Ozvučenje
4.2 kanal
WOW orkestar
PRIJEM EMITIRANJA
Analogni TV prijem
Digitalni TV prijem
DVB-T2/T (zemaljski), DVB-C (kabelski), DVB-S2/S (satelitski)
KONEKTORI
HDMI audio povratni kanal
eARC (HDMI 2)
Bluetooth podrška
Da (v5.3)
Ethernet ulaz
1 kom
Simplink (HDMI CEC)
SPDIF (optički digitalni audio izlaz)
1 kom
CI utičnica
1 kom (osim UK, Irske)
HDMI ulaz
4 komada (4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT podržan (4 priključka))
RF ulaz (antena/kabel)
2kom
USB ulaz
3 komada (v2.0)
Wi-Fi
Da (Wi-Fi 6)
SMART TV
Apple Airplay2 kompatibilan
Operativni sustav (OS)
webOS 25
Kompatibilan s USB kamerom
AI Chatbot
Kontinuirano stanje pripravnosti
preglednik
Google Cast
Google Home/Hub
Glasovno upravljanje bez ruku
Home Hub
Inteligentno prepoznavanje glasa
LG kanali
Čarobni daljinski
Kompatibilan
Multi-View
Aplikacija za telefon
Da (LG ThinQ)
Glasovni ID
Apple Home kompatibilan
ENERGIJA
Napajanje (napon, Hz)
AC 100~240V 50-60Hz
Potrošnja u stanju mirovanja
Ispod 0,5 W