LG 65” OLED65G51LW G5 Ultra HD OLED 4K HDR 120 Hz
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Brand | |
| Veličina zaslona (inch) | |
| Rezolucija (PX) | |
| Operativni sustav | |
| Tehnologija Ekrana |
Prave razine crne u svakom pikselu, stvarajući kontrast, dubinu i detalje
100% vjernost boja, za vjerne boje. 100% volumen boje, za bogatije nijanse
Novi AI gumb, glasovne naredbe, funkcije povlačenja i ispuštanja na AI Magic Remote
SLIKA (PRIKAZ)
Vrsta zaslona 4K OLEDRazlučivost zaslona 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Brzina osvježavanja Izvorni 120 Hz (VRR 165 Hz)Širok raspon boja OLED boja
(Obrada) Slika
Procesor slike α11 AI procesor 4K Gen2AI povećanje veličine α11 AI Super Upscaling 4K
AI odabir žanra Da (SDR/HDR)AI kontrola svjetline Da
HDR (visoki dinamički raspon) Dolby Vision / HDR10 / HLGFILMMAKER MODE™ Da
Tehnologija zatamnjenja Zatamnjivanje pikselaPokret OLED pokret
Način slike 10 načinaAI Picture Pro Da
QFT (brzi prijenos okvira) DaQMS (Brzo prebacivanje medija) Da
Igre
(Nvidia) Kompatibilan s G-sync Da(AMD) FreeSync kompatibilan Da
HGIG način rada DaOptimizacija igre Da (nadzorna ploča igre)
ALLM (automatski način niske latencije) DaVRR (varijabilna brzina osvježavanja) Da (do 165Hz)
Vrijeme odziva Manje od 0,1 msDolby Vision za igranje (4K 120Hz) Da
Home Hub
Operativni sustav webOS 25Inteligentno prepoznavanje glasa Da
Čarobni daljinski upravljač UključenoRadi s Apple Airplay2 Da
Aplikacija za pametni telefon Da (LG ThinQ)Glasovno upravljanje Da
Web preglednik DaVišestruki prikaz Da
Način rada “Uvijek spreman”. DaKompatibilna USB kamera Da
Radi s Apple Home DaHome Hub Da
AI Chatbot DaGoogle Home/Hub Da
Google Cast Da
Audio
Audio izlaz 60WSustav zvučnika 4.2 Kanali
Smjer govornika doljeDolby Atmos Da
AI zvuk α11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)Clear Voice Pro Da (AI Object Remastering)
AI akustično ugađanje DaWiSA spreman Da (do 2.1 kanala)
LG Sound Sync DaNačin dijeljenja zvuka Da
Simultani audio izlazi DaSpreman za Bluetooth Surround Da (2-smjerna reprodukcija)
Povezivost
HDMI ulazi 4 svaki (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT (4 priključka))Simplink (HDMI CEC) Da
HDMI audio povratni kanal eARC (HDMI 2)USB ulaz 3ea (v 2.0)
WiFi Da (Wi-Fi 6)Bluetooth podrška Da (v5.3)
Ethernet ulaz 1eaIC utor 1 svaki (osim UK, Irske)
RF ulaz (antena/kabel) 2SPDIF (optički audio izlaz) 1ea
Pristupačnost
Visoki kontrast DaSkaliranje sivih tonova Da
Invertiranje boja Da
Dimenzije i težine
Dimenzije pakiranja (Š x V x D mm) 1600 x 970 x 172TV stalak (Š x V mm) 485 x 263
Težina TV-a bez postolja (kg) 22Težina TV-a sa postoljem (kg) 26.6
Težina pakiranja (kg) 34.1VESA standard za montažu (Š x V mm) 300×300
Vlast
Izvor napajanja (napon, Hz) AC 100~240V 50-60HzPotrošnja energije u stanju mirovanja Ispod 0,5 W